PÓŁNOCNO-WSCHODNIA
IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA

Dzisiaj jest sobota, 18 sierpnia 2018 r. 230 dzień roku


Północno-Wschodnia Izba Lekarsko-Weterynaryjna

Delegaci

Nazwisko i imię
Czerniawski Andrzej
Czerski Marian
Dynkowski Jan
Filianowicz Dariusz
Geniusz Michał
Gogacz Piotr
Kulesza Remigiusz
Mędrek Paweł
Mioduszewski Sławomir
Piekut Joanna
Pirsztuk Marek
Tołwiński Mirosław
Trzonkowski Jerzy
Wysocki Marek
Nazwisko i imię Powiat
Nazwisko i imię Powiat
Czokajło Leszek Augustów
Giczewski Waldemar Augustów
Maksimowski Mirosław Augustów
Matyszewski Henryk Augustów
Pirsztuk Marek Augustów
Banasiuk Rafał Białystok (grodzki)
Barszcz Wojciech Białystok (grodzki)
Brulińska Patrycja Białystok (grodzki)
Czajkowska Katarzyna Białystok (grodzki)
Filianowicz Dariusz Białystok (grodzki)
Geniusz Michał Białystok (grodzki)
Gogacz Piotr Białystok (grodzki)
Kalinowska Halina Białystok (grodzki)
Lepiećko Leon Białystok (grodzki)
Piekut Joanna Białystok (grodzki)
Piekutien Wiesław Białystok (grodzki)
Polskowska Dagmara Białystok (grodzki)
Sobieska Małgorzata Białystok (grodzki)
Stolarski Janusz Białystok (grodzki)
Tołczyk Justyna Białystok (grodzki)
Tymiński Adam Białystok (grodzki)
Wojtacha Robert Białystok (grodzki)
Wszeborowski Józef Białystok (grodzki)
Grabowski Henryk Bielsk Podlaski
Romańczuk Iwona Bielsk Podlaski
Spaliński Mirosław Bielsk Podlaski
Surowiński Zbigniew Bielsk Podlaski
Wielądek-Żukowska Emilia Bielsk Podlaski
Borawski Jerzy Grajewo
Nowicki Krzysztof Grajewo
Zakrzewski Tadeusz Grajewo
Dynkowska Anna Hajnówka
Dynkowski Jan Hajnówka
Wasiluk Leon Hajnówka
Charubin Stanisław Kolno
Domagalski Adam Kolno
Rumiński Wojciech Kolno
Sachajko Tomasz Kolno
Aliński Stefan Łomża (grodzki)
Berlińska Agnieszka Łomża (grodzki)
Czerski Marian Łomża (grodzki)
Ołdziejewski Adam Łomża (grodzki)
Rumiński Andrzej Łomża (grodzki)
Tyborowska Marta Łomża (grodzki)
Wojewoda Leszek Łomża (grodzki)
Dąbrowski Marek Łomża (ziemski)
Polkowski Krzysztof Łomża (ziemski)
Rutkowski Marek Łomża (ziemski)
Tyszka Stanisław Łomża (ziemski)
Chojnowska Monika Mońki
Czerniawski Andrzej Mońki
Klimuszko Wojciech Mońki
Trzonkowski Jerzy Mońki
Lewkowicz-Witkowska Katarzyna Sejny
Młynarczyk Grzegorz Sejny
Wojdacki Grzegorz Sejny
Dmitruk Wiesław Siemiatycze
Doliński Marcin Siemiatycze
Leszczyński Łukasz Siemiatycze
Tołwiński Mirosław Siemiatycze
Klocek Grzegorz Sokółka
Mędrek Paweł Sokółka
Obuchowicz Jerzy Sokółka
Pawliński Artur Sokółka
Waszkiewicz Marian Sokółka
Grabowski Józef Suwałki (grodzki)
Kulesza Remigiusz Suwałki (grodzki)
Liszka Stanisław Suwałki (grodzki)
Liszka Teresa Suwałki (grodzki)
Pigiel Marek Suwałki (grodzki)
Kołdys Jakub Suwałki (ziemski)
Marek Anna Suwałki (ziemski)
Nalbach Wojciech Suwałki (ziemski)
Grochowski Sławomir Wysokie Mazowieckie
Gromadzki Maciej Wysokie Mazowieckie
Jaźwiński Paweł Wysokie Mazowieckie
Kozłowski Tadeusz Wysokie Mazowieckie
Łada Piotr Wysokie Mazowieckie
Matwiejszyn Bogdan Wysokie Mazowieckie
Mioduszewski Sławomir Wysokie Mazowieckie
Wołejko Sławomir Wysokie Mazowieckie
Wysocki Marek Wysokie Mazowieckie
Dąbrowski Marek Zambrów
Dąbrowski Zygmunt Zambrów
Piotrowski Sławomir Zambrów
Witkowski Józef Zambrów
Wołczuk Paweł Zambrów